Великий виробник продуктів харчування компанія Nestle (Швейцарія) допускає можливість реалізації продукції мережі кав'ярень Starbucks Corporation (США) в Україні.

Продукція Starbucks може з'явитися в Україні

Про це повідомила прес-служба "Nestle Україна", передає БизнесЦензор з посиланням на Українські Новини.

"В першу чергу продаж продукції Starbucks спрямована на ринки, де компанія Starbucks веде операційну діяльність. Не виключаємо, що в майбутньому така продукція може з'явитися і в нашій країні", - сказали в прес-службі.

Така можливість з'явилася завдяки завершенню угоди Starbucks Corporation Nestle за надання останнім постійних прав на продаж продуктів Starbucks у всьому світі, за межами кав'ярень компанії.

Читайте також: Nestle закрила угоду на право продажу продуктів Starbucks за $7 мільярдів

Згідно з інформацією на сайті Nestle, угода значно посилює портфель кави Nestle в Північній Америці в сегменті преміальної смаження, а також на ринку порційного кави.

Зазначається, що угода відкриває глобальну експансію в продуктовій і харчової промисловості для бренду Starbucks, використовуючи глобальний охоплення Nestle.

Угода охоплює пакетовані бренди кави та чаю, такі як Starbucks, seattle's Best Coffee, Teavana Starbucks VIA Instant, Torrefazione Italia і пресована кава для кавових машин K-Cup.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →