Дії АМКУ блокують початок будівництва одного з найбільших центрів обробки даних (ЦОД) для Нацбанку, а також ставлять під сумнів сам принцип двухэтапности тендерних торгів.

Дії АМКУ підривають принцип двухэтапности тендерних торгів, – ЗМІ

Про це пише Liga.net у статті "Привид на Троєщині. Як забудовники "побилися" за датацентр НБУ", передає БизнесЦензор.

На початку липня були відкриті торги на будівництво для Нацбанку чотириповерхової будівлі ЦОД на київській Троєщині, на території Банкнотно-монетного двору.

"Проект з попередньою оцінною вартістю 339 млн грн, само собою зрозуміло, привернув різних учасників, які, як це зазвичай і буває, намагалися втопити один одного перед аукціоном і в підсумку завалили закупівлю", – наголошується в статті.

Зокрема, ряд компаній, у тому числі і "Подолжилбуд", які не відповідали критеріям і не були допущені до торгів, звернулися зі скаргами в АМКУ.

Незважаючи на безпідставність вимог АМКУ прийняв рішення відмінити торги, чим створив досить небезпечний прецедент, пишуть автори статті.

"АМКУ своїм рішенням, в якому скасував тендер на першому етапі нібито через відсутність документів з ціновою інформацією, по суті поставивши законність проведення всього тендеру під питання", – йдеться в матеріалі.

У Національному банку повідомили, що розглядають питання подачі позову в суд про скасування рішення АМКУ.

В НБУ звертають увагу, що "Подолжилбуд" подав скаргу не з приводу своєї дискваліфікації, а на інших чотирьох учасників, які були допущені.

"Це демонструє бажання скаржника відмінити торги в цілому", – підкреслюють у відомстві.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →