Мер Дніпра Борис Філатов проінспектував хід реконструкції стадіону ім. Петра Лайко (колишній стадіон вагоноремонтного заводу).

Філатов: Після реконструкції стадіон Петра Лайко зможе приймати змагання європейського рівня. ФОТОрепортаж

Це - єдиний стадіон на лівому березі Дніпра. Незважаючи на це, його не ремонтували з моменту спорудження - понад 50 років. Зараз у рамках програми мера "Дніпро - спортивна столиця" розпочата масштабна реконструкція, повідомляє прес-служба політика.

"Ми будуємо повноцінний стадіон, який зможе приймати змагання європейського рівня і буде відповідати всім нормам міжнародних федерацій. Схожі стадіони є, наприклад, в Луцьку та Кропивницького. Але наш буде кращим", - зазначив Борис Філатов.

Мер також зазначив, що в ході будівництва стадіону мерія співпрацює з обласною Федерацією легкої атлетики. Під час реконструкції бюудут враховувати всі побажання спортсменів.

На території стадіону вже розібрали старі бетонні трибуни і будівля радіорубки. Також знімають старе покриття футбольного поля, ущільнюють його грунт і закладають дренажну систему. Пізніше на полі з'явиться натуральне трав'яне покриття. З майданчика також вивозять сміття.

Згідно європейським стандартам, після ремонту на стадіоні можна буде проводити змагання топ-рівня, включаючи чемпіонати Європи. Тут облаштують простір фактично для всіх видів легкої атлетики, а саме - вісім сучасних доріжок для бігу, майданчики для стрибків у висоту, довжину з жердиною, а також зони для метання ядра, диска, молота і списа. Крім цього, на території з'явиться міні-футбольне поле із штучним покриттям, дитячий майданчик та зона вуличних тренажерів. Користуватися ними зможуть всі мешканці Дніпра, які прагнуть до здорового способу життя.


Дивитися коментарі →