Міністр інфраструктури Володимир Омелян розкритикував стан інфраструктури залізничного вокзалу в Миколаєві і попередив керівництво ПАТ "Українська залізниця" про інспекціях всіх вокзалів в країні.

Омелян: Проинспектируем всі вокзали в Україні, а потім зайдемо до керівників "Укрзалізниці" додому. ФОТО

Як передає mediaUA з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури, про це він заявив під час робочої поїздки в Миколаївську область. Відзначається, що попередня інспекція міністра інфраструктури залізничного вокзалу в Миколаєві відбулася в липні 2017 року.

"Я відверто незадоволений станом вокзалу в Миколаєві. За майже весь минулий рік позитивних змін немає. Я вкрай незадоволений, що міністр повинен двічі приїжджати на вокзал, двічі "насолоджуватися" його станом. Всі ці пояснення з розряду "у нас не виходить його привести в порядок" – це неприпустимо! Я хочу попередити керівництво "Укрзалізниці", що ми проинспектируем всі вокзали в Україні, а потім зайдемо до керівників "Укрзалізниці" додому і подивимося, як вони живуть, і порівняємо, наскільки це співвідноситься з тими умовами, в яких перебувають люди на вокзалі. Я думаю, що у них більше порядку і зовсім інший стан санвузлів", - заявив чиновник.


Читайте на " mediaUA": Міністр інфраструктури Омелян про поїздку в плацкарті: "Постіль свіжа і чиста, вагони помиті, провідники люб'язні"

Омелян нагадав, що "Укрзалізницею" передбачено 26 млрд гривень капітальних інвестицій.

"Одним з проектів як раз може стати ремонт вокзалу в Миколаєві. Але це повинна бути спільна робота "Укрзалізниці", керівництва міста та керівника вокзалу. Вокзал - це обличчя міста, Миколаїв вже давно вимагає сучасного споруди, яка буде відповідати духу міста і мати оптимальну функціональну навантаження", - підкреслив міністр.

За його словами, за рахунок того, що вдалося подолати корупційну складову в розподілі вагонного парку "Укрзалізниці", компанія щомісяця додатково акумулює 300 млн грн, що за рік більше 3,5 млрд грн.

"Ми домовилися, що ці кошти підуть саме на інфраструктуру - на колії, на вокзали. Тому фінансування в цьому році буде", - додав Омелян.

Читайте на " mediaUA": Потрібно скоротити час перебування в дорозі поїздів у Маріуполь і на Закарпатті: це ненормально, що необхідно їхати 15 годин, - Гройсман. ФОТОрепортаж


Дивитися коментарі →