Перший заступник міністра інформполітики України Еміне Джапарова заявила, що відсутність свободи слова в РФ призведе до приреченому суспільства, в якому громадяни Росії будуть позбавлені критичного мислення.

Відсутність свободи слова і доступу до інформації в РФ призведе до приреченому суспільству, - Джапарова

Про це вона сказала під час круглого столу в Укрінформі до Всесвітнього дня свободи преси на тему "Свобода слова в Україні: поточний стан та виклики", передає mediaUA з посиланням на Укрінформ.

"Нас іноді дорікають, кажучи, що Російська Федерація дуже активна у своїй рекламі, пропаганді і виграє в України на інформаційному фронті. Мені здається, що це ілюзія перемоги. Якщо дивитися в довгостроковій перспективі, то повна відсутність свободи слова, преси, доступу до інформації, що фактично є в РФ нормою, в кінцевому підсумку призводить до приреченому суспільству", - сказала Джапарова.

Читайте також на " mediaUA": Окупувавши Крим Росія порушила 487 договорів з Україною, - Джапарова

Вона додала, що при такому стані справ у Росії її громадяни не мають шансів мати критичне мислення.

"Тому для нас абсолютною цінністю є захист свободи слова, тому що ми не хочемо рухатися за прикладом Російської Федерації", - зазначила Джапарова.

Читайте також на " mediaUA": Зниклий напередодні військовослужбовець із-за боргів дезертирував до найманцям РФ: його готують до дискредитирующему інтерв'ю, - штаб ООС

Організаторами "круглого столу" є Міністерство інформаційної політики України; Департамент інформаційного суспільства Генерального директорату прав людини та верховенства права Ради Європи; ГО "Інститут масової інформації".


Дивитися коментарі →