У четвер, 3 травня, в Україні розпочалася реєстрація на участь у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Сьогодні розпочалася реєстрація на додаткову сесію ЗНО

Як передає mediaUA, про це йдеться в повідомленні прес-служби Українського центру оцінювання якості освіти.

Право на реєстрацію в цей період мають:

- учасники Антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і тому не мали можливості зареєструватися в основний період;

- особи, засуджені до позбавлення волі чи взяті під варту; всю необхідну інформацію про процедуру зовнішнього незалежного оцінювання такі особи можуть отримати у представника адміністрації установи виконання покарань;

- особи, які в 2018 році повинні складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися у основний період реєстрації.

Рекомендації щодо реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розміщені в розділі "Процедура реєстрації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

В цьому році додаткова сесія розпочнеться 2 липня тестуванням з української мови та літератури, 3 липня відбудеться ЗНО з математики, 4 липня – з англійської та іспанської мов; 5 липня – з біології та німецької мови; 6 липня – з історії України; 9 липня – з географії та французької мови; 10 червня – з фізики. Завершиться додаткова сесія 11 липня тестуванням з хімії.

Читайте на " mediaUA": Абітурієнти з окупованих Криму і Донбасу зможуть вступати до внз без ЗНО, - Міносвіти


Дивитися коментарі →