У Німеччині розпочато будівництво німецького ділянки спірного газопроводу "Північний потік-2".

Будівництво ділянки "Північного потоку-2" стартував у Німеччині, - DW

Як передає mediaUA з посиланням на DW, на наземному стикувальному пункті майбутнього газопроводу в місті Лубмин у федеральній землі Мекленбург - Передня Померанія на площі близько шести гектарів розпочато роботи з викопування котловану і закладці фундаменту для газової приймальної станції, а також будівлі техобслуговування.

Про це повідомив представник дочки "Газпрому" - компанії Nord Stream в інтерв'ю агентству dpa у четвер, 3 травня. Він зазначив, що роботи ведуться у відповідності з встановленим графіком.

Читайте на " mediaUA": Порошенко і Мітчелл скоординували кроки щодо протидії будівництва "Північного потоку-2"

По цьому газопроводу з кінця 2019 року планується поставляти з Росії у ФРН близько 55 млрд кубометрів газу в рік. Дозволу від Швеції, Росії та Данії на реалізацію проекту вартістю 9 млрд євро ще не отримані. У Німеччині екологічна організація Nabu оскаржує по суду видане владою дозвіл на будівництво ділянки газопроводу в прибережних водах.

"Ми переконані, що отримаємо всі відповідні дозволи", - заявив представник Nord Stream. У Данії ділянку "Північного потоку-2" передбачається прокласти паралельно з вже існуючої гілкою першого "Північного потоку" на південь від острова Борнхольм в 12-мильної морській зоні.

За словами представника Nord Stream, нитка першого "Північного потоку" була прокладена в цьому коридорі за настійною бажанням Данії, тому в компанії впевнені, що уряд в Копенгагені погодиться з прокладкою в цьому коридорі і "Північного потоку - 2". Тим не менш, Nord Stream розробляє альтернативні маршрути в обхід цієї 12-мильної зони на випадок непередбачених ускладнень.

Читайте на " mediaUA": "Північний потік-2" ставить під сумнів енергетичну незалежність ЄС, - Макрон


Дивитися коментарі →