На початок квітня 2018 за результатами експертиз ДНК встановлено особи 554 загиблих на Донбасі військових.

307 загиблих на Донбасі українських воїнів залишаються неідентифікованими, - Богомолець

Як передає mediaUA, про це у Facebook повідомила Нардеп від "Блоку Петра Порошенко", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець.

За її даними, зьогодні в базі зберігається понад 1,4 тис. біологічних зразків родичів зниклих без вісті і 2,1 тис. біологічних зразків фрагментів невпізнаних тіл, які, за результатами досліджень, належать 861 особі.

Читайте на " mediaUA": 12 мирних жителів були вбиті і 61 поранений на Донбасі з 16 листопада 2017 року по 15 лютого 2018 року, - ООН

"Неідентифікованими залишаються ще 307 загиблих, чиї профілі зберігаються в базі (бази даних ДНК-карт Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. - Ред.)", - повідомила вона.

Нардеп також закликала родичів зниклих без вести на Донбасі здати аналізи ДНК, звернувшись в місцеві обласні управління Національної поліції.

"Зразки ДНК можуть здати і особи, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях, та громадяни інших держав, які розшукують своїх родичів", - додала Богомолець.


Дивитися коментарі →