Український військовослужбовець, зниклий напередодні після артобстрілу найманцями РФ позицій ВСУ неподалік від н. п. Широкіно з-за боргів у кілька десятків тисяч гривень дезертирував і перетнув лінію зіткнення сторін, і в даний час спецслужби російських терористів "готують" до публічного інтерв'ю, мета якого - дискредитація Об'єднаних сил та бригади морської піхоти ЗСУ

Зниклий напередодні військовослужбовець із-за боргів дезертирував до найманцям РФ: його готують до дискредитирующему інтерв'ю, - штаб ООС

Про це йдеться в повідомленні прес-центру операції Об'єднаних сил, передає mediaUA.

"Як вже повідомлялося, в районі населеного пункту Широкіно, недалеко від Маріуполя, було виявлено відсутність одного військовослужбовця збройних сил. В ході з'ясування обставин виявлено наступне: військовослужбовець самостійно покинув бойову позицію; скориставшись обстрілом сусіднього взводу опорного пункту російсько-терористичними військами, зник з поля зору товаришів і перетнув лінію дотику; причиною самовільного залишення підрозділи стали борги в кілька десятків тисяч гривень", - сказано в повідомленні.

Читайте також на " mediaUA": Найманці РФ з ранку обстрілюють з 122-мм артилерії Зайцево, - оперативне командування "Північ"

"За даними розвідки, спецслужби російсько-терористичних військ в даний час проводять "підготовку" і змушують даного військовослужбовця дати публічне інтерв'ю, з метою дискредитації Об'єднаних сил та бригади морської піхоти. Командування Об'єднаних сил підкреслює незворотність покарання. Об'єднані сили виконують бойові завдання у відповідності з законодавством України та нормами Міжнародного гуманітарного права", - додали в штабі ООС.


Дивитися коментарі →