Міністерство інфраструктури проінспектує усі залізничні вокзали.

Мінінфраструктури проведе перевірки всіх залізничних вокзалів, – Омелян

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час візиту в Миколаїв, передає БизнесЦензор з посиланням на прес-службу міністерства.

"Я відверто незадоволений станом вокзалу в Миколаєві. За майже рік позитивних змін немає. Я вкрай незадоволений, що міністр повинен двічі приїжджати на вокзал, двічі "насолоджуватися" його станом. Всі ці пояснення з розряду "у нас не виходить його привести в порядок" – це неприпустимо! Я хочу попередити керівництво "Укрзалізниці", що ми проинспектируем всі вокзали в Україні, а потім зайдемо до керівників "Укрзалізниці" додому і подивимося, як вони живуть, і порівняємо, наскільки це співвідноситься з тими умовами, в яких перебувають люди на вокзалі. Я думаю, що у них більше порядку і зовсім інший стан санвузлів", – заявив Омелян.

За словами міністра, "Укрзалізницею" у 2018 році передбачено 26 млрд грн капітальних інвестицій:.

"Одним з проектів як раз може стати ремонт вокзалу в Миколаєві. Але це повинна бути спільна робота "Укрзалізниці", керівництва міста та голови вокзалу. Вокзал – це обличчя міста, Миколаїв вже давно потребує сучасної споруди, яка буде відповідати духу міста і мати оптимальну функціональну навантаження", – додав міністр.

Омелян зазначив, що за рахунок боротьби з корупційною складовою у розподілі вагонного парку "Укрзалізниці" компанія щомісяця додатково акумулює 300 млн грн.

"Ми домовилися, що ці кошти підуть саме на інфраструктуру – на колії, на вокзали. Тому фінансування в цьому році буде", – додав глава міністерства.

Читайте також: "Укрзалізниця" може віддати в концесію 17 вагонних депо

Як повідомлялося, раніше в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов оголосив про плани компанії передати залізничні вокзали в концесію, починаючи з 2019 року.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →