Президент України Петро Порошенко анонсує поставки нових, розроблених за стандартами НАТО, польових продуктових наборів для військовослужбовців Збройних сил, виконують завдання на Донбасі.

Військовослужбовці на Донбасі отримають новий раціон, розроблений за стандартами НАТО, - Порошенко. ФОТОрепортаж

Про це Порошенко написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає mediaUA.

"Наші військові на Донбасі отримають новий раціон, розроблений за стандартами НАТО. 7 різних комплексних раціонів на 7 днів тижня. Тепер, якщо військовослужбовець знаходиться не біля польової кухні, - він все одно має можливість отримати повноцінне, якісне і збалансоване харчування. У посиленому меню перше і друге блюда, сухофрукти, шоколад, джем, мед, кава тощо. Також в комплекті спеціальних реторт-пакети - беспламенная грілка для розігрівання страв. Новий раціон просто неможливо порівняти з попередніми зразками, які навіть близько не мали такої розмаїтості і такої якості. Я вже не кажу про ті часи, коли сам проходив строкову службу", - розповів Порошенко і опублікував відповідні фото нового армійського раціону.

Читайте також на " mediaUA": Практично всі бойові частини будуть переведені на нову систему харчування до кінця 2018года, - Загороднюк
Дивитися коментарі →