Компанія Über оголосила про запуск послуги Über Bike, яка дозволить користувачам сервісу взяти напрокат електричний велосипед і доїхати до точки призначення самостійно, якщо плата за стандартну поїздку на автомобілі здасться занадто високою, а час очікування найближчого водія – занадто довгим.

Uber запустив сервіс прокату електровелосипедів

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає БизнесЦензор з посиланням на ITC.ua.

Послуга Über Bike by JUMP поки працює в пілотному режимі в Сан-Франциско, вона запущена спільно з нью-йоркським стартапом JUMP (JUMP Bikes), раніше відомим як Social Bicycles. Для участі в тестуванні необхідно подати заявку, оскільки на цьому етапі потенційним клієнтам доступно всього 250 велосипедів з електродвигуном.

Замовлення велосипеда здійснюється за допомогою стандартного додатка Uber, в якому необхідно вибрати опцію Bike. Після цього на карті покажуть найближчі вільні велосипеди, які можна забронювати в програмі – з цього моменту починається відлік часу. На відміну від стандартного Uber, який приїде до вас, до велосипеда доведеться йти самостійно.

Читайте також: Uber стане прибутковим протягом трьох років, – виконавчий директор

Кожен електровелосипед Jump оснащений вбудованим U-подібним замком з цифровим кодом, який додаток Über видасть того, хто зарезервував даний екземпляр.

Прокат велосипеда коштує $2 за 30 хвилин, кожна хвилина перевищення ліміту обійдеться ще в $0,07.

Після закінчення поїздки велосипед Jump треба буде закріпити у будь-якій доступній велостойки, що вигідно відрізняє його від сервісів на зразок Nextbike, де велосипед можна залишати тільки на фірмових станціях зі стійками-замками.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram