Україна і Сполучені Штати Америки є стратегічними партнерами, які мають загальні завдання та інтереси.

Гройсман побачив загальні завдання для бізнесу України та США

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час щорічної зустрічі в Американській торговельній палаті в Україні, передає БизнесЦензор з посиланням на Укрінформ.

"Ми дійсно є важливими стратегічними партнерами, і в цей історичний період часу Сполучені Штати Америки для нашої країни відіграють надзвичайно знакову роль у відстоюванні територіальної цілісності, у відновленні нашої економіки, захисту наших національних інтересів і боротьби за демократію на континенті", - сказав Гройсман.

Він висловив подяку США за високу ступінь довіри до України.

Гройсман розповів присутнім на зустрічі про те, що Україні вдалося перейти від стагнації до економічного зростання, здійснити важливі кроки в напрямку дерегуляції та спрощення умов ведення бізнесу.

За словами Гройсмана, українська влада зацікавлена в тому, щоб бізнес розвивався, щоб створювалися нові робочі місця, нарощувалося виробництво, тому що це цікавить бізнес.

"У нас загальні завдання та інтереси", - сказав Гройсман.

Читайте також: США збільшили обсяги видобутку нафти до рекордних показників з 1970 року

Крім того, прем'єр-міністр нагадав, що на засіданні уряду 31 січня 2018 року були внесені пропозиції щодо змін у законодавстві. Мова йде про 35 законопроектах, які вирішують багато завдань: дерегуляція, діловий клімат, захист прав бізнесменів. Прийняття цих законів дозволить досягти якісного економічного зростання.

Гройсман також пообіцяв американським бізнесменам побудувати в Україні доброзичливу систему для бізнесу

Прем'єр додав, що уряд разом з парламентом в 2017 році вже прийняв ряд важливих рішень, які змінять ситуацію в цій сфері.

Крім того, Гройсман підкреслив, що в Україні вже починає діяти нова пенсійна система, яка буде впливати на макроекономічну стабільність.

Також Гройсман відзначив прийняття закону про приватизацію. На його переконання, новий закон - це нові гарантії, процедури, публічність і відкритість.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram