Суд засудив до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном 3 роки активного учасника масових заворушень 2 травня 2014 року в Одесі.

Фігурант "справи 2 травня в Одесі засуджений до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном, - прокуратура

Про це повідомляє mediaUA з посиланням на прес-службу прокуратури Одеської області.

"За результатами розгляду кримінального провадження судом 38-річного громадянина іншої держави визнали винним в участі у масових заворушеннях, а саме здійсненні активних дій, які виразилися в опорі представникам влади, погроми і киданні каменів, які призвели до тяжких наслідків", - йдеться в повідомленні.

Читайте на " mediaUA": Суд знову заарештував фігуранта у справі про події 2 травня в Одесі росіянина Мефедова

Обвинувачений на судовому засіданні визнав свою провину і розкаявся, у зв'язку з чим судом йому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном у 3 роки. Обвинувальний вирок вступив в законну силу.

Нагадаємо, що в липні 2017 року зазначеній особі за клопотанням прокуратури обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Чоловіка, який до цього перебував за межами України, виявили в будинку родича і затримали правоохоронці р. Чорноморськ Одеської області.

Читайте: Апеляційний суд Одеської області вивчає законність арешту двох колишніх обвинувачених у "справі 2 травня", заарештованих за новим справі про сепаратизм