Рішення про закриття кримінального провадження по так званій справі про незаконну видачу ліцензій фірмам колишнього міністра екології Миколи Злочевського в серпні 2017 взяли спеціалізованої антикорупційної прокуратурі.

Слідство не підтвердило факту злочину. Справа про видачу ліцензій фірмам Злочевського закрила САП, - Холодницький

Як інформує mediaUA, про це повідомив керівник САП Назар Холодницький в коментарі журналістам програми "Схеми", спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу "UA: Перший".

"Це ми в САП вирішили, і я це не приховую. Не було отримано органом слідства достатніх даних - як для оголошення підозри, так і для закінчення провадження. Не підтверджено факту злочину ", - сказав Холодницький.

Закрите Спеціалізованої антикорупційної прокуратурою кримінальне провадження стосувалося незаконної видачі чиновниками Міністерства екології та природних ресурсів дозволів у 2010-2012 роках на користування надрами компаніям, пов'язаним з тодішнім міністром екології Миколою Злочевським.

Також читайте: В Антикорупційній прокуратурі немає справ проти Злочевського, - Холодницький

"Це рішення прийнято антикорупційної прокуратурою, ми цього не приховуємо і ми не будемо кивати на когось іншого", - додав він.

На уточнююче питання, чи погодилися детективи Національного антикорупційного бюро, які розслідували цю справу, з рішенням прокурорів щодо закриття виробництва, Холодницький відповів: "КПК не вимагає погодження детективів при прийнятті прокурором рішення".

1 лютого ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили,що нібито екс-міністр Януковича Микола Злочевський повернувся в Україну.