Виконуюча обов'язки заступника голови місії США при ОБСЄ Мішель Сайдерс заявила, що кримські санкції проти Росії будуть діяти до повернення анексованого Криму під контроль української влади.

Кримські санкції будуть діяти до повернення півострова Україні, - місія США в ОБСЄ

Про це 1 лютого вона сказала на засіданні Постійної ради ОБСЄ у Відні, звертаючись до чинного голови ОБСЄ Анджеліно Альфано, повідомляє mediaUA з посиланням на Крим.Реалії.

Читайте: У закритій частині "кремлівського доповіді" стримаються відомості з секретних джерел, на підставі яких будуть посилюватися санкції проти РФ, - Мінфін США

"Сполучені Штати повністю підтримують суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Ми добиваємося безпеки всіх українців, незалежно від мови, релігії чи етнічності. Ми не визнаємо і не визнаємо окупацію та анексію Росією Криму. Кримські санкції щодо Росії залишаться в силі до тих пір, поки Росія не поверне повний контроль над півостровом Україні", – йдеться в тексті заяви Сайдерс, опублікованого на сайті Місії.
Вона додала, що США підтримують твердження, що санкції проти Росії за її агресію на сході України залишаться доти, поки Росія не виконає свої зобов'язання Мінськими угодами.

Читайте на " mediaUA": Санкції проти Росії будуть діяти до усунення причин їх введення, - уряд Німеччини

У своєму виступі Сайдерс перерахувала деякі факти переслідування кримськотатарських та українських активістів на півострові і зазначила, що США закликають Росію звільнити всіх політичних в'язнів, в тому числі Сенцова, Кольченко і фігуранта ялтинського "справи Хізб ут-Тахрір" (організація, заборонена в Росії і аннексированном нею Криму), правозахисника Еміра-Усеіна Куку.