Росія не може не погодитися з необхідністю засудити в Польщі "бандерівську ідеологію", однак Варшава повинна відмовитися і від "неприкритою русофобії"

У раді федерації РФ похвалили Польщу за закон про заборону "бандерівської ідеології"

Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації РФ з оборони Франц Клинцевич, передає mediaUA з посиланням на РИА Новости.

"Закон носить виборчий характер. Різко засуджується чужий націоналізм, пропаганда бандерівської ідеології стає кримінальним злочином, з чим ми, зрозуміло, не можемо не погодитися. Разом з тим робиться вигляд, що не існує "свого" націоналізму, одним із проявів якого сьогодні виступає неприхована русофобія", — сказав Клинцевич.

Читайте на " mediaUA": Фактично польський парламент називає український народ "нацією злочинців та колабораціоністів з Третім Рейхом", - заява депутатської групи ВР зв'язків з Польщею

На його думку, ці обидва види націоналізму "однаково небезпечні для польського суспільства".

Нагадуємо, Сенат Польщі в ніч на 1 лютого прийняв без поправок закон про інститут національної пам'яті, який, зокрема, передбачає покарання за "злочини українських націоналістів".

польський Сейм підтримав поправку в закон про інститут національної пам'яті Критично про закон висловлювалися в МЗС України

В Ізраїлі документ викликав бурю обурення

Президент Польщі Анджей Дуда пообіцяв ретельно проаналізувати даний закон.