В окупованому Криму, незважаючи на заяву окупантів про "запуск третьої нитки російського енергомосту" навесні 2016 року, тривають відключення світла.

В окупованому Криму продовжуються відключення електрики

Як передає mediaUA з посиланням на Крим.Реалії, "Крименерго" попереджає мешканців півострова про планові відключення світла в лютому.

Про це 12 січня говориться в повідомленні підприємства окупантів у Фейсбуці. Всі графіки відключень на сайті "Крименерго".

Раніше так званий міністр палива і енергетики окупованого Криму Вадим Бєлік повідомляв, що, згідно з підрахунками, дефіцит електроенергії в зимовий період в Криму може досягти 120 мегават.

Кремлівська маріонетка Сергій Аксьонов , що дефіцит електроенергії на півострові покриють за рахунок промислових підприємств чи комерційних об'єктів.

Читайте також: Жителів окупованого Криму попередили про відключення світла у разі холодів

З грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України з-за пошкодження електроопори в Херсонській області. Зараз Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок, привезених з сусідньої Росії, і по енергомосту з російської Кубані.