Морська авіація Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Чорному морі провела спільні тренування типу PASSEX з кораблем USS CARNEY (DDG 64) Військово-Морських Сил Сполучених Штатів Америки.

Морська авіація ВМС України провела спільні навчання з кораблем ВМС США в Чорному морі. ФОТОрепортаж

Як інформує mediaUA, про це йдеться в повідомленні прес-служби ВМС ЗС України в Facebook.

Повідомляється, що метою заходу було відпрацювання взаємодії у відповідності зі стандартами НАТО та підвищення рівня сумісності.

В ході тренувань вертольоти українських ВМС Ка-27ПЧ і Ка-27пр в складних метеоумовах здійснили більше десяти посадок на борт американського корабля, провели розвідку і спостереження за надводною обстановкою.

Дивіться на « mediaUA»: Перші польоти в 2018 році пройшли в бригаді тактичної авіації ВК "Центр". ФОТОрепортаж

"Відпрацювання подібних спільних елементів - це вже звичне для нас справа, - зазначив тимчасово виконуючий обов'язки заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України з бойової підготовки капітан 2 рангу Андрій Куриленко. - Але, безумовно, кожна така можливість стає хорошою можливістю для отримання додаткових знань і вдосконалення навичок взаємодії з нашими іноземними колегами по сучасним стандартам".

Відзначається також, що корабель USS CARNEY (DDG 64) Військово-Морських Сил Сполучених Штатів Америки 8 січня прибув в порт Одеси, де перебував з дружнім візитом до 11 січня.