Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат (Блок Петра Порошенка) Рефат Чубаров прокоментував пропозицію глави МЗС Німеччини Зігмара Габріеля про поступове зняття санкції з Росії в разі тривалого перемир'я на сході України. Глава Меджлісу нагадав про те, що катастрофи минулого століття "стали наслідком заохочення авторитарних режимів Гітлера і Сталіна".

"Заохочення агресора - особлива форма співучасті у його злочинах", - Чубаров про пропозицію Габріеля "поетапно знімати санкції з Росії"

Про це написав Чубаров на своїй сторінці у Фейсбуці, передає mediaUA.

"Заохочення агресора – особлива форма співучасті у його злочинах... На думку міністра закордонних справ Німеччини Зігмара Габріеля, якщо Росія погодиться на присутність "блакитних касок" в Донбасі, то, "їй треба що-небудь дати натомість, чим винагородити", маючи на увазі часткове скасування європейських санкцій. При цьому, твердження про те, що "спочатку треба на 100 відсотків реалізувати мінські домовленості і тільки потім скасовувати санкції", глава МЗС ФРН назвав "відірваними від життя".Якщо хто забув, не зайвим буде нагадати, що катастрофи ХХ століття, забрали десятки мільйонів людських життів, з'явилися багато в чому наслідком заохочення авторитарних режимів Гітлера і Сталіна", - заявив Чубаров.

Читайте також на « mediaUA»: За умови тривалого перемир'я на Донбасі можна починати поетапно знімати санкції з Росії, - глава МЗС Німеччини Габріель