Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України 11 січня призначила позапланову перевірку телеканалам "Інтер" та "СТБ" за трансляцію передач з участю осіб з санкційного списку.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалам "Інтер" та "СТБ"

Як інформує mediaUA, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

На засіданні Нацради в четвер було прийнято одноголосне рішення провести виїзні позапланові перевірки телеканалів з результатами моніторингів, які зафіксували в ефірі "Інтера" та "СТБ" трансляцію програм за участю осіб, внесених Міністерством культури України в перелік осіб, які загрожують національній безпеці України.

Зокрема, в ефірах телеканалів були зафіксовані програми за участю Олега Табакова ( радянський і російський актор і режисер театру і кіно. Народний артист СРСР. Лауреат Державних премій СРСР і РФ) і Валентини Тализіної (радянська і російська актриса театру і кіно, народна артистка РРФСР).

Читайте на « mediaUA»: Чотири телеканалу медіагрупи "Інтер" отримали санкцію "оголошення попередження", - Нацрада

Регулятор вирішив детальніше вивчити питання трансляцій передач, що несуть ознаки таких, що не допущені до трансляції на території України і прийме відповідні рішення за результатами позапланових перевірок.

Крім того, Нацрада вирішила призначити позапланову перевірку ТРК "Русское радио Україна" за підсумками моніторингу, який зафіксував в ефірі радіокомпанії недостатні обсяги ведення передач державною мовою.