Наприкінці січня буде підвищена зарплата українським вчителям.

Зарплата вчителів виросте на 1,5 тис. грн вже в січні, - Гройсман

Як інформує кореспондент mediaUA, про це на початку засідання Кабміну повідомив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Дивіться також: Гройсман: Сім'ям героїв Небесної Сотні і постраждалих на Майдані виплатять 294 млн грн. ВІДЕО

"Ми вже з січня місяця підвищимо зарплату українським вчителям. Ви знаєте, що в минулому році було прийнято рішення, завдяки якому ми підвищили зарплату вчителям на 50%. У цьому році український вчитель отримає ще 1,5 тис. грн. Тобто фактично якщо зарплата вчителя становила 5-7 тис. грн, то в цьому році вона становитиме від 6,5 до 8,5 тис. грн в середньому", - сказав він.

Разом з тим Гройсман підкреслив дескриминационное положення тренерів ДЮСШ, а також вчителів у музичних школах та школах мистецтв у порівнянні з вчителями в загальноосвітніх школах.

"Мова йде про те, що їх зарплата нижча, ніж та, яка виплачується з держбюджету", - зазначив Гройсман, нагадавши, що зарплата перерахованих вище категорій вчителів виплачується в рамках децентралізації місцевих бюджетів.

"Нам потрібно попрацювати з місцевою владою. Це моє прохання. І буде рішення уряду, якщо необхідно, щоб ми підвищили зарплату працівникам і вчителям у сфері культури, фізкультури і спорту", - додав Прем'єр.

Гройсман звернувся до Міністерства соцполітики, Міністерству освіти, а також Міністерству молоді та спорту з проханням врегулювати дане питання.

Читайте також: Всі постанови уряду для запуску програм підтримки фермерів повинні бути прийняті до кінця січня, - Гройсман