Указом Президента України №307 нагороджений орденом Ярослава Мудрого 5 ступеня суддя Григорій Зубець, який в 1984 році засудив радянського дисидента і перекладача Валерія Марченка.

Порошенко нагородив суддю Зубця, який засудив до 10 років українського дисидента Марченко, - заступник голови УНА-УНСО МазурОб це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови УНА-УНСО, офіцер ЗСУ Ігор Мазур, інформує mediaUA.

"Київський суддя Григорій Зубець, в 1984 році дав дисиденту і перекладачеві Валерій Марченко (1947-1984) 10 років, що можна прирівняти до вищої міри покарання і був нагороджений на днях Президентом Порошенко орденом Ярослава Мудрого 5 ступеня за поданням Ради суддів України з письмовою підтримкою судової адміністрації", - написав він.
Крім того, додав Мазур, Григорій Зубець видав санкцію на прослуховування офісу УНСО під час акції "Україна без Кучми", а також був Головою Апеляційного Суду р. Києва, який засудив 17 учасників акції "Україна без Кучми" на терміни від 2 до 4 років позбавлення волі.