Ультраправих уболівальників італійського "Лаціо" відправлять в концентраційний табір Освенцім у виховних цілях.

Ультраправих фанатів римського "Лаціо" відправлять в Освенцім у виховних цілях, - президент клубаОб це повідомив президент клубу Клаудіо Лотіто, слова якого наводить Football Italia., передає mediaUA, з посиланням на УНІАН.
"Лаціо" організовує щорічну поїздку в Аушвіц для 200 фанатів, щоб нагадати і переконати, що ми не забуваємо деякі моменти історії. З цим не можна грати. Ми виступаємо проти будь-яких форм расизму. Тому "Лаціо" виступає з такою ініціативою", - заявив Лотіто.

Причиною таких заходів стало поведінку фанатів на матчі дев'ятого туру Серії А, в якому римський клуб обіграв "Кальярі" (3:0). Трибуна фанатів "Лаціо" Curva Nord була закрита на один матч, тому частина з них пробралася на сектор Curva Sud, де розташовуються фанати принципового суперника - "Роми".
Після закінчення зустрічі вболівальники "Лаціо" залишили антисемітські повідомлення, а також розклали на кріслах зображення єврейської дівчинки Анни Франк у формі "Роми".

Анна Франк відома тим, що з 1942-го по 1944 рік вела щоденник - одне з найбільш відомих свідчень про голокост. Нацисти знайшли притулок дівчинки і відправили її в концтабір, де вона померла від тифу 1945 року.
За різними оцінками, в Освенцімі були вбиті близько 1,4 мільйона чоловік, більше мільйона з них були євреями. Зараз на території табору відкрито музей.