Затримані співмешканці проживали на пилорамі під Вишгородом. Чоловік працював сторожем.

"Викрадачі немовляти могли викинути тіло власної дитини. Поліція шукає труп", - Крищенка (оновлено)Як передає mediaUA, начальник столичної поліції Андрій Крищенко розповів про подробиці викрадення немовляти в столиці.
За його словами сімейна пара, яка викрала немовля була знайдена на пилорамі, неподалік від Вишгорода. Молодий чоловік, співмешканець викрадачки, працював на пилорамі сторожем.
Крищенко підтвердив, що молоді люди (1997 р. н.) стверджують, що вони втратили власного немовляти.
"Поки ми перевіряємо цю інформацію. Також можливо, що вони викинули тіло своєї дитини. Поліція шукає труп", - повідомив Крищенко.
Андрій Крищенко повідомив, що співмешканець викрадачки сам повідомив поліції про місцезнаходження жінки, яка викрала дівчинку.
"Ми ще не знаємо ролі цієї людини. Він 97-го року народження. Чи вони спільно викрадали дитини чи це такий задум, і він був вже поставлений перед фактом. Але те, що він знав, що дитина з'явився з нізвідки, все ж дасть нам можливість кваліфікувати його дії", - сказав він.

Нагадаємо, у п'ятницю ввечері з дитячого садочку на Оболоні в столиці було викрадено двомісячне немовля. Весь особовий склад райвідділу Нацполиции був піднятий для розшуку зловмисниці.
Сьогодні близько полудня, зловмисників затримали. Ними виявилася сімейна пара, яка втратила дитину.