Учасники без документів, що засвідчують їх особу та громадянство України, до складання тестів не допускаються.

Добір у місцеві суди: ВККС повідомила, як буде проходити реєстрація та тестування участниковКак інформує mediaUA, про це повідомляє "Судово-юридична газета" з посиланням на ВККС.
Як повідомлялося раніше, 31 жовтня 2017 року в приміщенні Міжнародного виставкового центру відбудеться складання анонімних тестів для перевірки рівня загальних теоретичних знань у галузі права і рівня володіння державною мовою під час відбіркового іспиту.
Тестування проводитиметься за адресою: м. Київ, просп. Броварський, 15 (деталі місцезнаходження за посиланням).
У відомстві повідомляють, що вхід в приміщення і реєстрація на зазначені тестування буде здійснюватися згідно з алфавітним порядком розташування прізвищ учасників іспиту.
Місце розташування входу учасників тестування у приміщення - за посиланням.
Учасники тестування повинні з'явитися для складання тестів не пізніше ніж за 10 хвилин до визначеного для них часу реєстрації та мати при собі документ, що засвідчують особу і громадянство України. Цей документ пред'являється при вході в приміщення, при реєстрації, при вході в зал тестувань, у відповідному секторі та на вимогу уповноваженого представника Комісії.
Повідомляється, що ті, у кого немає таких документів до тестів не допускаються.
Час реєстрації учасників іспиту на тестування:
 • 07:00 - для групи учасників іспиту № 1 за посиланням;
 • 07:15 - для групи учасників іспиту № 2 по цьому посиланню;
 • 07:30 - для групи учасників іспиту № 3 за посиланням;
 • 07:45 - для групи учасників іспиту № 4 за посиланням;
 • 08:00 - для групи учасників іспиту № 5 по цьому посиланню;
 • 08:15 - для групи учасників іспиту № 6;
 • 08:30 - для групи учасників іспиту № 7;
 • 08:45 - для групи учасників іспиту № 8 за посиланням;
 • 09:00 - для групи учасників іспиту № 9 по посиланню.

Із загальним списком учасників іспиту і визначеним для них час реєстрації на тестування можна ознайомитися тут.
Під час реєстрації буде здійснюватися, зокрема:
 • генерація індивідуальних кодів для тестування;
 • видача індивідуальної картки із зазначенням у ній, зокрема, згенерованих системою індивідуальних кодів і номера сектора, в якому учасники будуть здавати тестування.
 • Учасники, що не пройшли процедуру реєстрації та які не склали верхній одяг у гардероб, зал складання тестів не допускаються.
  Після проходження реєстрації необхідно звернутися до уполномоченому представнику Комісії, відповідального за проведення іспиту в секторі, визначеного учасникам для складання тестів (зазначено в індивідуальній картці).
  Уповноважений представник Комісії, відповідальний за проведення іспиту у секторі, що засвідчує факт присутності учасників у відповідному секторі та здійснює видачу/приймання екзаменаційних матеріалів.
  Зі схемою залу складання тестів можна ознайомитися за посиланням.
  Якщо особа запізнилися на тестування, він має право пройти реєстрацію і здати тестування в межах відведеного для цього часу.
  Додатковий час в такому випадку не надається.
  Час початку складання тестування рівня володіння державною мовою - 10:00.
  Час початку складання тестування рівня знань у галузі права - 12:00.
  Після закінчення часу, відведеного для складання тестів, учасники іспиту повинні забрати верхній одяг з гардеробу.
  Залишати приміщення для проведення іспиту до завершення складання тестів заборонено, за винятком дострокового складання тестувань.
  Нагадаємо, 30 вересня 2016 року з набранням чинності змін до Конституції в частині правосуддя та закону "Про судоустрій і статус суддів" в Україні стартувала судова реформа. Згідно з цими змінами, Верховний Суд став вищим судом в Україні, а його склад має бути сформований з суддів, обраних виключно за результатами відкритого конкурсу. Вища кваліфікаційна комісія суддів відібрала 120 кандидатів на посади суддів касаційних судах ВСУ (по 30 посад в адміністративному, господарському, кримінальному, цивільному). Понад 3/4 кандидатів (93) є суддями і тільки 27 - науковцями та адвокатами. З 120 кандидатів, які пройшли конкурсне оцінювання у Вищій кваліфікаційній комісії, 30 отримали негативні висновки Громадської ради доброчесності при ВККСУ. Згідно з законом, переможців цього конкурсу повинен рекомендувати для призначення суддями ВСП, який може не затвердити того чи іншого кандидата на підставі того, що він не відповідає критеріям доброчесності та професійної етики, або встановить, що при проходженні їм конкурсу були допущені процедурні порушення.
  29 вересня Вища рада правосуддя вніс подання президенту України Петра Порошенка на призначення 111 суддів оновленого Верховного суду з 120 переможців конкурсу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.