Президент Петро Порошенко відвідав прем'єрний показ художнього фільму "Кіборги". Глава держави подякував творчий колектив, який створював фільм, та привітав присутніх з Днем Збройних Сил України. Петро Порошенко також вручив орден "За заслуги" ІІІ ступеня режисера-постановника фільму "Кіборги" Ахтему Сейтаблаеву.

Назва "Кіборги" стало синонімом мужності, стійкості і патріотизму українського воїна, - Порошенко під час прем'єри фільму про захисників ДАПа. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє mediaUA з посиланням на Адміністрацію Президента.

Також читайте: 5 грн з кожного проданого квитка на фільм "Кіборги" підуть на допомогу сім'ям загиблих в Донецькому аеропорту, - "Повернись живою"

Глава держави подякував творчу групу за те, що для прем'єри був обраний саме День Збройних Сил України. Він підкреслив, що завдяки спільним зусиллям всього українського народу вдалося створити одну з найсильніших армій на європейському континенті". "Армію, що має бойовий досвід, за навчання якої заплачена найбільша ціна. Понад 2750 українських вояків, в тому числі майже 2400 зі складу Збройних Сил України віддали своє життя за те, щоб Україна була збережена. За кожен клаптик рідної землі", - підкреслив Президент.


"Важко переоцінити унікальність тієї роботи, яка була зроблена. Фільм заснований на абсолютно точному документальному матеріалі і зроблений у тісній співпраці з нашими героями АТО. І велика кількість фраз та епізодів взято з реального життя. Назва "Кіборги", яким наші вороги – агресори, хотіли нас образити, навпаки стала синонімом мужності, стійкості і патріотизму українського воїна", - сказав Порошенко. "Це слово назавжди увійде в історію українського війська, так само як і Донецький аеропорт, з чим безпосередньо пов'язані "кіборги", - додав він.
Президент також підкреслив, що "поява цього фільму пов'язано з відродженням українського кінематографа" і відзначив важливість зростання популярності українського кіно.

Дивіться на « mediaUA»: У Запоріжжі презентували фільм "Кіборги": черга за автографами, переповнений зал і хором гімн. ФОТОрепортаж

Він подякував українських художників за ті теми, які вони обирають: "Не "жовті", не "бульварні", хоча, напевно, вони могли бути більш касовими. А – патріотичне виховання".


"Я, безумовно, хотів би подякувати за це і Ахтему, і всім, хто до цього долучився", - сказав він.

Дивіться також на « mediaUA»: "Кіборги" - це історія не про війну, а про сучасних героїв. ВІДЕО офіційного тізера

Петро Порошенко нагадав про нещодавній зустрічі з кіновиробниками, під час якої він підписав новий Закон, який дає додаткові стимули, можливості для виробництва українського кіно. "Я переконаний, що цей процес буде обов'язково розвиватися", - додав він.


Він також додав, що сьогоднішня прем'єра фільму про українських вояків – це один з кращих способів привітати наші Збройні Сили. "Сьогодні ми вже точно знаємо, що гарантом незалежності, гарантом суверенітету, територіальної цілісності нашої держави є українські Збройні Сили, український воїн. Український солдат, який так яскраво продемонстрований у сьогоднішньому фільмі", - переконаний Президент.