Один з лідерів "Народного фронту", екс-прем'єр Арсеній Яценюк заявив, що фракція цієї політичної сили в Раді підтримає ухвалення закону України про Антикорупційне суді і проголосуует за призначення незалежного аудитора Національне Антикоррупційне Бюро.

"Народний фронт" підтримує невідкладне прийняття закону України про Антикорупційне суді, - Яценюк

Як повідомляє mediaUA, про це він написав у Фейсбуці.

Яценюк зазначив: "Останній криза та ситуація навколо правоохоронних органів обговорювалася сьогодні на політраді партії.

З будь-якої кризи треба знаходити вихід. Було прийнято рішення. Для того, щоб антикорупційна боротьба не перетворювалася на політичну боротьбу і переслідування є єдина формула. Перше - невідкладне прийняття закону України про Антикорупційне суді.

Друге - негайне голосування у Верховній Раді за призначення незалежного і професійного аудитора Національного антикорупційного бюро, з міжнародним досвідом і який має широку підтримку в міжнародних колах. "Народний фронт" буде пропонувати таких як Роберт Сторч або інших міжнародно визнаних фахівців.

Третє - усунення причин корупції, зокрема, невідкладне прийняття законодавства про приватизацію.

Четверте - приведення у відповідність з Конституцією України правового положення всіх керівників правоохоронних органів та встановлення парламентського контролю над діяльністю цих органів.

Читайте на « mediaUA»: Потрібно створювати Антикорупційний суду і призначити міжнародного аудитора Національне Антикоррупційне Бюро з трійки - Сторч, Кастресана або Борщ, - Аваков