Красний Лиман Покровського району Дніпропетровської області перейменовано в Добропасовое в честь загиблого на Донбасі бійця Сергія Добропаса - військовослужбовця 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, що дислокується регіоні.

У Дніпропетровській області в честь загиблого на Донбасі бійця перейменували село - Червоний Лиман став Добропасовым

Як передає mediaUA, про це 6 грудня повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, передає Радіо Свобода.

23-річний стрілець-зенітник Сергій Добропас загинув 14 червня 2014 року в збитий бойовиками під Луганському українському військовому літаку Іл-76.

Читайте на « mediaUA»: Одну з вулиць Запоріжжя назвали ім'ям "кіборга" Пивоварова, загиблого в ДАП

Крім того, як повідомив Гліб Пригунов, в Новомосковську на честь загиблих військовослужбовців 25-ї окремої повітряно-десантної бригади перейменовані три вулиці. Тепер вони носять імена Андрія Литвиненка, Юрія Голополосова і Віктора Мельникова. Всі вони загинули в зоні АТО в 2014-м від поранень.

Також в Кам'янському з'явилася вулиця на честь командира взводу протитанкових керованих ракет Олександра Какалюка, а в Катеринопільському сільраді Криничанського району - вулиця Сергія Ковальчука, механіка-водія, який загинув у жовтні 2014 року від важкого поранення.

Дивіться на « mediaUA»: Другий том "Книги пам'яті" військовослужбовців ВСУ, які загинули захищаючи Україну, презентували в Києві 4 грудня. ФОТО

За даними всеукраїнської Книги пам'яті, станом на жовтень 2017 року в зоні АТО загинуло чи не найбільше бійців з Дніпропетровської області - 432. В Книгу пам'яті бійців Дніпропетровської області, яку презентували 6 грудня 2017 року, внесені прізвища 496 жителів області - бійців ВСУ.