Голова Світового банку Джим Йонг Кім вважає, що антикорупційні органи мають досягнення в боротьбі з корупцією і потребують підтримки.

"Антикорупційні органи вже мають досягнення у викритті корупції", - голова Світового банку Джим Йонг Кім підтримав Національне Бюро Антикоррупційне

Як інформує mediaUA, про це повідомляє прес-служба Національне Антикоррупційне Бюро.

У повідомленні зазначається: "Нещодавно створені антикорупційні органи вже мають досягнення у викритті корупції і боротьбі з нею. Тому, для подальшої реалізації антикорупційної реформи в Україні, ці органи потребують підтримки.

Таке переконання Голова Світового банку Джим Йонг Кім висловив під час зустрічі з директором Національне Антикоррупційне Бюро Артемом Ситником, яка відбулася в рамках Глобального форуму з повернення активів, який протягом 4-6 грудня проходить у Вашингтоні.У ході зустрічі сторони обговорили тиск, який чиниться на Національне Антикоррупційне Бюро, хід розслідувань по викриттю топ-корупції та перспективи створення Антикорупційного суду в Україні.

Нагадуємо, що під час останнього візиту в Україну в цьому місяці Джим Йонг Кім зазначив, що створення Антикорупційного суду в Україні є критично важливим для подальшого зростання української економіки і, до того ж, його створення є однією з умов співробітництва України з Міжнародним валютним фондом .

Читайте на « mediaUA»: "Ми рішуче налаштовані на продовження реформ в Україні", - Порошенко - президентові групи Світового банку. ФОТО