Після зміни маріонеток на окупованій території Луганщини і загостренням конфліктів між різними групами бойовиків, у мережі з'являється все більше інформації про те, які творили звірства "визволителі Донбасу" в 2014 році.

Жителі окупованої Луганщини звинуватили терориста, "народного депутата ради ЛНР" Морозова у груповому зґвалтуванні в 2014 році, - Казанський. ВІДЕО

Як передає mediaUA про це пише блогер Денис Казанський.

Він зазначає: "Чим більше часу проходить з початку війни, тим більше правди про з'ясовується 2014-й рік. Нещодавно в ЛНР зізналися, що Луганськ обстрілювали люди Плотницького. А тепер з'ясовується, що і в Брянці "визволителі" насправді не рятували місцеве населення від карателів, а займалися грабунками, вбивствами і зґвалтуваннями.

Так звана "генеральна прокуратура ЛНР" в кінці 2017 року нарешті визнала, що в 2014 році представники комендатури Брянки вчинили "ряд резонансних злочинів". Причому серед злочинців виявилися і так звані "депутати народної ради ЛНР".

Дивіться на « mediaUA»: "Чоловік дуже старається": родичі найманців з ПВК "Вагнера" купують на криваві гроші квартири і машини. ФОТОрепортаж

Цей сюжет показали на одному з телеканалів ЛНР, правда ніяких подробиць не повідомили.

Більш детально про подвиги захисників російськомовного населення" в Брянці, ми знаємо з інших джерел. Зокрема, з пабліка "Свердловськ — ти повинен це знати", автори якого мають відношення до "правоохоронним органам" ЛНР і викладають інсайдерську інформацію.

Там детально описано те, що сталося у Брянці. Причому відкриті навіть особисті дані людей, щоб не було звинувачень у поширенні фейків.

Дивіться на « mediaUA»: "Слава Богу, пішов диктатор. Пасічник поведе республіку в Росію. Ми будемо кланятися йому в ноги", - луганські прихильники "русского мира" про "переворот" в "ЛНР". ВІДЕО

"29 листопада в поліцію звернулася Оксана Шалашная, 1981 р., мешканка р. Брянки. У заяві вона повідомила, що в кінці липня 2014 р. її незаконно затримали, а потім зґвалтували і побили так звані співробітники військової комендатури р. Брянка. За наявною інформацією, в кінці липня 2014 р. гр. постраждала була затримана співробітниками військової комендатури р. Брянка, в парку ім. Жовтневої революції р. Брянка, і доставлена в комендатуру.

Там, без всяких причин, що її почали бити і ґвалтувати знайомі їй місцеві учасники "ополчення" Дмитро Антонов і Віталій Морозов. Після зґвалтування підключилися і інші співробітники військової комендатури в кількості приблизно 8-12 чол. З-за шокового стану, Оксана не могла точно сказати, скільки чоловік її ґвалтували.

У приміщенні комендатури вона утримувалася до ранку наступного дня, після чого була відпущена і попереджена про те, що якщо вона, що-то кому-то скаже, то її вб'ють і закопають в посадці.
3, 5 року вона мовчала, бо страх і сором не давали їй сил прийти в поліцію і заявити.
МВС почало перевірку заяви, природно, що провести якісь експертизи через 3,5 року не реально, а зазначені виродки, якщо вони ще живі, будуть морозитись, але громадяни, як же так?
Що це, мати його, за захисники?" — йдеться в пості.

Зазначений Віталій Морозов — це діючий депутат народної ради ЛНР". У 2014 році він "звільняв від фашизму" жителів Брянки" і куратори нагородили його зразкову службу місцем в "парламенті ЛНР".

Ось вони, героїчні визволителі Донбасу


А знаєте, чому "депутата" Морозова три роки не чіпали, а тепер раптом "розкрилася страшна правда про його злочини? Тому що під час путчу в ЛНР він підтримав Теслярського і виступив проти Корнета.

У ЛНР на кожного лежить своя татко. Поки ти дотримуєшся правильної лінії — ти герой Новоросії і хоробрий борець з фашизмом. Як тільки ти перейшов дорогу начальству, папка відразу ж витягується з запорошеного шафи. І всі криваві діяння 2014 року, викрадення людей, вбивства, віджим чужого майна відразу ж стають надбанням громадськості. Вуаля, і з народного героя "депутат" Морозів перетворюється в садиста і ґвалтівника.

Може бути, Морозова обмовили вороги? Може бути, насправді нічого не було? Ні, про звірства брянковских "ополченців" ходили легенди і раніше. За даними різних ресурсів, у тому числі російських, в 2014-му році в Брянці творився справжній пекло. Особливо прославилася угруповання "СРСР Брянка". У 2015 році в місті виявили як мінімум 17 трупів жителів міста раніше викрадених і вбитих членами цього формування.

Також дивіться: Розбирання ватажків "ЛНР": озброєні люди штурмом взяли "генпрокуратуру "ЛНР", "генпрокурор" Подобрый "заарештований", - журналіст. ФОТО+ВІДЕО (оновлено)

У тому ж році російський ресурс Ura.ru опублікував розповідь колишнього учасника "СРСР Брянка". Ось тільки одна цитата з цієї розповіді:

"Якщо я почну розповідати все в барвах, у вас зуби спітніють. Як змушували хлопців плавати і стріляли по них, щоб вони швидше пливли. Як потім вирізалися кулі, як відрізалися голови. Всі ті люди з нашого міста, які на моїх очах загинули і які закопані у нас на базі, як собаки, за загорожею для страусів — там ціле кладовище".

І це самий м'який момент. Почитайте статтю за посиланням.

Загалом, непогано так Брянку "звільнили від фашистів". Сусіднім з нею Сєверодонецьку і Лисичанську крупно пощастило, що ВСУ їх зачистили від "ополченців" в липні 2014-го.

Російській стороні доводилося придумувати безглузді фейки про "розіп'ятих хлопчиків", щоб звинуватити українську армію в неіснуючих злочинах. Нам же нічого вигадувати не треба. Правда з часом з'ясовується сама собою.