Президент України Петро Порошенко прийняв Президента і Виконавчого директора американської компанії General Electric Transportation Рафаеля Сантану.

Порошенко і керівництво General Electric обговорили питання стратегічного співробітництва

Про це mediaUA повідомили в прес-службі Глави держави.

У повідомленні зазначається: "Сторони констатували рішучу зацікавленість у зміцненні результативного співробітництва між ВАТ "Укрзалізниця" і General Electric Transportation, насамперед в оновленні парку локомотивів, з метою сприяння розвитку та модернізації української залізниці у відповідності з кращими міжнародними стандартами.

Петро Порошенко запевнив у готовності сприяти взаємовигідної співпраці з General Electric Transportation, що має на меті зміцнення транспортного, транзитного та експортного потенціалу нашої країни. Були також обговорені питання розвитку співпраці з американською стороною на стратегічну перспективу.

Зазначалося, що існуючий позитивний клімат в політичних відносинах між Україною та Сполученими Штатами, а також прогрес в реформах створюють сприятливий ґрунт для активного залучення провідних американських компаній в Україні".

Також читайте: У вересні наступного року "Укрзалізниця" отримає 30 американських локомотивів, - Гройсман