Під час губернаторства в Одеській області Міхеїл Саакашвілі оформив дозволу на постійне проживання двадцяти грузинам, як "цінних діячам культури", і тепер вони дестабілізують ситуацію в країні.

Саакашвілі, будучи головою ОДА, змусив підлеглих оформити дозвіл на проживання 20 громадянам Грузії. Тепер вони готують переворот, - ЛуценкоТакое затвердження і бачення ситуації з протестами під Радою, озвучив Генпрокурор Юрій Луценко, передає mediaUA з посиланням на LIGA.net.
Луценко зазначив, що акцію біля Ради "влаштувала купка авантюристів", щоб нав'язати свою волю української влади.

"Гастролери без будь-якого громадянства, апатрид Міхеїл Саакашвілі, який, будучи головою ОДА, змусив підлеглих оформити дозвіл на постійне проживання двадцяти громадянам Грузії, як "цінних діячам культури". Тепер ці діячі сіють "вічне, мудре, добре"... Саме вони з нарізним, в тому числі, зброєю охороняють Саакашвілі, знаходяться в таборі і планують цей силовий переворот", - сказав він.
За його словами, зараз ці люди їздили по країні на автомобілях ОДА, а пізніше на машинах, куплених за гроші благодійного фонду, який фінансувався клієнтами Одеської митниці.
"Тепер вони готують переворот - це не пройде... Саакашвілі кинув виклик державі, правоохоронці дадуть йому відповідь", - наголосив Луценко.
Генпрокурор нагадав, що під час президентства Саакашвілі в Грузії була прийнята Конституція, що передбачає порядок недоторканності депутатів "аж до житла та автомобілів". "У нас в Україні він вимагає скасування недоторканності... Там, у Грузії, немає відкритих партійних списків - у нас вони чомусь йому терміново знадобилися", - сказав глава ГПУ.

За словами Луценка, такий ж питання він поставив Саакашвілі з приводу антикорупційного суду: є в Грузії такий суд. На що, сказав Генпрокурор, він отримав відповідь, що в Грузії "всі чесні суди". "Чесні? Всі суди? У Грузії? Так їдь туди і доведи свою невинність перед судом грузинським, який порушив три кримінальні справи", - резюмував Генпрокурор.