Абсолютна більшість прокурорів, суддів та колишніх співробітників МВС - це каста і їх завдання зробити так, щоб зусилля бажаючих змінити старий порядок захлинулися.

Патрульні - одні з нас, прокурорські та суддівські хочуть їх переварити, - журналистОб це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Павло Казарін, повідомляє mediaUA.

"Івано-Франківськ. Патрульні зупиняють машину. За кермом п'яний мужик. Михайло Ільницький - колишній мент. Буянить, разом з пасажирами лізе в бійку з патрульними. Його в підсумку скрутили. Чувака визнають винним у п'яному водінні і "злісному опорі". Рік без прав і 10 тис грн штрафу", - пише Казарін.
Однак далі, стверджує він, завдяки зв'язкам у прокуратурі з'являється зустрічний справу.
"Мовляв, патрульні зламали дядькові мізинець. Мовляв, давайте посадимо Леоніда Гончарука, який затримував бешкетника. Відсторонення від служби. В перспективі - від 3 до 7 років", - повідомляє журналіст.

Він також наводить приклад з Тетяною Михайлової, яка в квітні на BMW збив трьох, в тому числі патрульного.
"Хлопець, який пройшов АТО, - в лікарні з важкими травмами (від смерті врятував бронік, який він в той вечір наділ). Збила людину та втекла з місця ДТП. Її затримали. Але суд відпустив тітку додому. А в липні її знову затримали. Знову п'яну", - говорить Казарін.
На його думку, єдиним засобом боротьби з безкарністю "старої гвардії" є резонанс.
"Патрульні - одні з нас. З тих, хто не став сидіти на дупі, а пішов працювати. А абсолютна більшість прокурорських, суддівських і колишніх ментів - це каста. Їм пофіг на нас і на державу. Вони самі по собі і самі за себе. Їх єдине завдання - переварити новачків. Тому що нова кров загрожує старій системі. Єдине, чого вони бояться - резонансу", - резюмує журналіст.