Акція протесту біля будівлі Верховної Ради, яка розпочалася 17 жовтня, триватиме до початку листопада.

Акція під Радою триватиме мінімум до наступного пленарного тижня", - СаакашвилиКак інформує mediaUA з посиланням на Лігу, про це заявив екс-глава Одеської ОДА і один з організаторів Михайло Саакашвілі під час свого виступу 22 жовтня зі сцени, встановленої біля ВР.
Саакашвілі заявив, що акція триватиме мінімум до наступного пленарного тижня", яка розпочнеться 7 листопада.
Також він сказав, що протягом наступних двох тижнів на площі Конституції будуть проходити "семінари, дискусії".
"У наступні тижні до сесії ми повинні (...) перебудувати цю майданчик у дуже спокійне, потужне, безпечне місце", - сказав він.
Крім цього Саакашвілі повідомив, що планує відправиться в тур по українським містам, "щоб донести своє бачення того, що відбувається в країні і пропозиції щодо поліпшення ситуації".

17 жовтня, у центрі Києва біля будівлі Верховної Ради розпочалася акція протесту представників різних громадських організацій і політичних сил. Акція була анонсована давно і, за попередніми оцінками, на вулиці вийшли кілька тисяч людей.
Серед учасників акції - прихильники екс-губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі, представники ВО "Свобода", Демократичного альянсу, Самодопомоги, Національний корпус та інші. Вони прийшли з трьома основними вимогами: створення антикорупційного суду, зняття недоторканності з народних депутатів та проведення виборчої реформи.