Міністри інфраструктури України та Польщі Володимир Омелян та Анджей Адамчик підписали Меморандум про співпрацю щодо реалізації міжнародного інфраструктурного проекту будівництва транспортного коридору Via Carpatia.

Україна і Польща підписали Меморандум про співпрацю в будівництві автомагістралі Via Carpatia, - МининфраструктурыОб це повідомляє mediaUA з посиланням на прес-служба Мінінфраструктури.
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян і міністр інфраструктури і будівництва Республіки Польща підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо подальшого співробітництва в рамках проекту Via Carpatia. Церемонія підписання відбулася 22 жовтня 2017 року, в р. Перемишль (Польща).

Міністри під час зустрічі обговорили підготовку до будівництва двох нових транспортних коридорів - Via Carpatia і GO Highway. Омелян зазначив, що Via Carpatia допоможе інтеграції транспортних систем країн Східної Європи і Європейського Союзу.
"Коридор через Карпати також є мостом між Європою і Азією, він дозволяє використовувати транзитний потенціал Польщі, України та інших країн-партнерів. Саме тому розвиток транспортної інфраструктури має надзвичайно важливе значення для забезпечення сталого транспортного сполучення в напрямку з Європи до Азії через територію України та Польщі", - сказав він.