Українська команда ветеранів АТО, у складі якої десять українських воїнів, які отримали поранення в ході бойових дій на Донбасі, взяла участь у традиційному 42 забігу Морської піхоти США.

"Це внутрішня мотивація, яка додає тобі сил", - ветерани АТО про участь у Марафоні морської піхоти США. ВИДЕООб це повідомляє mediaUA з посиланням на Голос Америки.

Ваш браузер не підтримує HTML5-відео

Один з українських воїнів Дмитро Котов, киянин, доброволець батальйону "Київська Русь", отримав поранення менше ніж рік тому, а сьогодні вже збирається подолати дистанцію у 10 кілометрів.

"Щоправда, мені буде важче, ніж іншим, тому що мені поставили протези, і у мене не бігові протези. Ну, вже як зможу. Для мене це честь - прийняти участь у цьому забігу ", - каже Дмитро, зазначаючи, що тільки 2 тижні тому був виписаний з госпіталю.
"Ми хочемо присвятити цей марафон людям, які не повернулися з АТО, а також тим, хто зараз в госпіталях, щоб для них це було як стимул піднятися", - сказав уповноважений президента з питань реабілітації поранених учасників АТО Вадим Свириденко, який також брав участь в забігу.

"Це внутрішня мотивація, яка додає тобі сил, ти знаєш, що твої можливості не обмежуються ні в чому - ти можеш це робити, і ти це робиш", - додав він.